Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 11

Prosimy o potwierdzenie woli wyboru przedszkola
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

1. Wojciech Akacki 
2. Milan Antonowicz 
3. Maja Chlaściak 
4. Aleksander Deptuła 
5. Filip Dmowski 
6. PIOTR FRĄCKIEWICZ 
7. Antoni Grabowski 
8. Jakub Jan Hus 
9. Maciej Jasiński 
10. Zofia Kacprzyk 
11. Julian Kamiński 
12. Barbara Kołodziejska 
13. Alicja Krygier 
14. Filip Kwieciński 
15. Emanuel Konrad Leśniak 
16. Maja Łniewska 
17. Miłosz Malinowski 
18. Gabriela Morawska 
19. Łukasz Muchiewicz 
20. Kalina Pontek 
21. Szymon Rowicki
22. Julia Starosz 
23. OLIWIA STĘPNIEWSKA 
24. Gabriela Szelest 
25. Szymon Mateusz Ungert 
26. Wiktor Wiltos 
27. Wojciech Winczakiewicz

Niniejsza liczba punktów : 50.0

LISTA KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH

1. Borys Artymiuk 
2. Mateusz Bartczak 
3. LENA BASTEK 
4. Tomasz Bąk 
5. Damian Bojczewski 
6. Jan Buczyński 
7. Zofia Chomik 
8. ZOFIA LEOKADIA CIEŚLIKOWSKA 
9. Szymon Cydejko 
10. Amelia Dąbrowska-Małyszczycka 
11. Gabriela Dudek 
12. Franciszek Feder 
13. Kacper Paweł Głażewski 
14. Barbara Gorgolewska 
15. Maja Grabowska 
16. Inga Gut 
17. PIOTR ITERMAN 
18. Alicja Jelińska 
19. Ksawery Kicki 
20. Natan Klonowski 
21. Kaja Kopacz 
22. Barbara Kozdroń 
23. Leon Kozieł 
24. Katarzyna Krajewska 
25. Wiktor Krupiński 
26. ALICJA KRYMKA 
27. Leon Antoni Krzykwa 
28. Maja Michalina Krzykwa 
29. MIKOŁAJ KUCIŃSKI 
30. Krzysztof Lewandowski 
31. Antoni Majek 
32. MIŁOSZ MARIAŃSKI 
33. Aleksander Mazuchowski 
34. Maksymilian Mazuchowski 
35. Alicja Melnarowicz 
36. Zofia Milczarek
37. Hanna Muzińska 
38. ALEKSANDRA NOJEK 
39. Adrianna Nurkiewicz 
40. Barbara Oleksiak 
41. Oliwier Podpirka 
42. Emilia Przybysz 
43. Oliwia Faustyna Przybysz 
44. JULIAN RADZISZEWSKI 
45. Julian Ratułowski 
46. Jan Rudnicki 
47. Zofia Rudzińska 
48. Jonasz Skrodzki 
49. Adam Skutnik 
50. Maciej Słowiński 
51. Franciszek Słupczyński 
52. Olaf Stankiewicz 
53. Dominika Stefańska 
54. Aleksander Surmański 
55. Szymon Szczerba 
56. Wojciech Szul 
57. Wiktor Szydłowski 
58. Blanka Świerczewska 
59. Marcelina Twardowska 
60. LENA TYTEK 
61. Adam Urbanowicz 
62. Michalina Wielechowska 
63. Kornelia Wierzbicka 
64. Joanna Wilk 
65. Emilia Własiuk-Mariankowska 
66. Julia Zandberg-Kacperczyk 
67. Kacper Zdunek

Rodziców kandydatów zakwalifikowanych prosimy o przesłanie potwierdzenia woli wyboru przedszkola :

1) elektronicznie w systemie rekrutacyjnym w zakładce indywidualnego konta kandydata; 
2) skan lub zdjęcie potwierdzenia woli przyjęcia przesłane na adres e-mail placówki - przedszkolem11@o2.pl
3) w formie papierowej do skrzynek wystawionych w szkołach i przedszkolach w godzinach pracy w
okresie zawieszenia zajęć.

 wola.doc - druk do pobrania potwierdzenia woli




Umieszczono: 06.04.2020 r., godz. 11.28
  • Mazowiecki Kurator Oświaty
  • Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Legionowo
  • Bezpieczne Przedszkole
  • Rok szkoły w ruchu
  • Mam 6 lat, chcę poznawać świat. Idę do szkoły!
  • Radosne Przedszkole